Start Uw vragen Vragenarchief Arbobeleid - Hoeveel lesuren mag een docent per dag geven?
Deze pagina afdrukken Deze pagina doorsturen

17/03/2011

- Hoeveel lesuren mag een docent per dag geven?

In de cao vo 2008-2010 is bepaald dat de werkgever in overleg met de p(g)mr een arbeidstijden- en rusttijdenregeling vaststelt. Hierin is tenminste geregeld:

a. het aantal werkdagen per week,
b. de tijden waarop de instelling geopend is met het oog op het verrichten van werkzaamheden door de werknemers,
c. de rustpauzes,
d. de manier waarop uitvoering wordt gegeven aan het gestelde in de overige leden van dit artikel.

 

De feitelijke dagen of dagdelen, waarop de werknemer in deeltijd wordt ingezet, worden door de werkgever in overleg met de werknemer vastgesteld en zoveel als mogelijk aaneengesloten ingeroosterd, rekening houdend met andere verplichtingen van de werknemer.

Advies op maat

Heeft u hulp nodig bij de praktische invulling van uw arbobeleid? Neem contact op met onze VO-consultants voor advies op maat op het gebied van arbo, verzuim en re-integratie.

Meer arbo-info

Zie de site van Arbo-VO voor onafhankelijke informatie, inzichten, adviezen en hulpmiddelen om zelf met de arbo aan de slag te gaan. Hier kunt u zich ook aanmelden voor de Arbo-VO nieuwsbrief.

 

Altijd up-to-date

Wilt u op de hoogte blijven van de laatste wijzigingen in de Arbocatalogus-VO, volg ons dan via Twitter.

 

     Follow ArbocatalogusVO on Twitter